Terraqua

Nové tablety Tetra FunTips

09.09.2015, Autor článku: Petr
Cichlidy Tetry Halančíci Parmičky Labyrintky Studenovodní Ostatní


Inovované krmivo - Tablety Tetra Fun Tips

 

Dostalo se mi do rukou inovované krmivo od značky Tetra – Tetra Tips. Jedná se o přilnavé tablety s vysokým podílem přírodního krmiva. Předchůdce je na trhu již od roku 1968 a v té době nabídlo akvaristům toto krmení větší kontakt s rybami. Nové tablety mají oproti předchůdci uprostřed otvor. Přilepení tablety na sklo akvária mi nyní přijde snazší a dají se snadněji umístit i v akváriu (třeba napíchnout na dekorace, kořeny apod.). Díky tomu, že se dají přilepit (drží sami, jedná se pouze o přitisknutí na stěnu), je mnohem větší kontakt s rybami, můžeme je nejen pozorovat, ale i jednoduše kontrolovat jejich zdravotní stav. Je to atraktivní pro chovatele a hlavně jejich děti.


                     TETRA FUN TIPS balení


Podle výrobce je receptura nyní vylepšena, tablety obsahují velmi kvalitní vločky a více než 20% přirozeného krmiva (krevety, kril, gammarus a vodní blechy). Díky tomu se jedná o plnohodnotné krmivo a patentovaná formule BioActive pomáhá udržovat zdravý imunitní systém. Nyní jsou tablety dvoubarevné. Oranžová strana obsahuje karotenoidy, které ovlivňují přirozené intenzivní vybarvení. Zelená strana obsahuje řasy spirulina a chlorea (celkově ovlivňují zdraví a vitalitu ryb).Tablety mi v akváriu vydrží do té doby, dokud je ryby nezkonzumují, nekalí vodu ani se předčasně nerozpouštějí. Velmi důležité je i to, že rybám chutnají.

Přijde mi, že nyní tablety drží na skle mnohem lépe než předchůdce. Dříve mi tableta držela většinou až po druhém přitisknutí na sklo. Je jedno, jakou stranou je umístíte, drží oběma. 

 

Za mě tedy spokojenost, mohu doporučit.

 

Video k tomuto produktu můžete shlédnout na facebooku terraqua.

 

 

Hodně chovatelských úspěchů.

 

 

 

Petr

 

 

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

poslat na e-mail

Související články

  • FLUVAL FISH FOOD - Nové krmivo pro akvarijní ryby

    V těchto dnech je na trh uvedenou nové krmení od značky FLUVAL s názvem Fluval fish food.

 

Poslat na email

úspěšně odesláno na váš email

Upravit inzerát

Nesprávné přihlašovací údaje

Smazat inzerát

Nesprávné přihlašovací údaje

Odeslání inzerátu

Váš inzerát byl odeslán ke schválení administrátorem