Terraqua

FLUVAL FISH FOOD - Nové krmivo pro akvarijní ryby

21.11.2013, Autor článku: Administrátor
Cichlidy Tetry Živorodky Halančíci Parmičky Labyrintky Sumci Studenovodní Ostatní

V těchto dnech je na trh uvedenou nové krmení od značky FLUVAL s názvem Fluval fish food. Jedná se o úplnou novinku. Složení krmiva je jedinečné tím, že se jedná o 100% přírodní produkt a k jeho výrobě jsou použity velmi kvalitní složky.

SHEL STRIP 1 kopie                

Nejdříve vypíši informace, které o krmivu uvádí výrobce a poté přejdeme k zkušenostem od chovatelů.

 

Co tedy říká o krmivu firma HAGEN?

Něco málo o značce Fluval

V roce 1975 přišel FLUVAL na akvarijní světovou scénu s 3-stupňovým filtrem se synchronní technologií, která se stala průlomovým řešením a je i nadále využívána v průmyslu. S odkazem na toto dědictví Fluval i nadále vyvíjí produkty, které reagují na měnící se potřeby a vkus spotřebitelů. A to nejen s důrazem na technologi, ale také na kvalitu, styl a funkčnost. Napříč segmenty filtrací, topení, akvárií, krmení a péče o vodu, je firma Fluval hrdá na vytváření inovačních řešení pro nové i stávající nadšence všech věkových kategorií a zkušeností.

Fluval - řada krmiv

 

Fluval Fish food -  Vysoce kvalitní výživa

Fluval Fish Food obsahuje řadu vysoce kvalitních surovin, které poskytují bohatý zdroj výživy pro optimální pohodu a úžasné zbarvení ryb. Mimořádně chutná potrava přichází v pěti unikátních variantách a splňuje požadavky na krmení většiny tropických ryb. Každý přípravek je k dispozici ve formě vloček nebo granulí a splňuje širokou škálu stravovacích nároků.

Krmivo obsahuje kvalitní proteiny z oceánu lovených ryb, které zaručují vyšší vstřebávání a podporu imunitního systému. Všech pět přípravků obsahuje vysoce výživné řasy, bohatý zdroj Omega - 3 nenasycených mastných kyselin, proteiny, a komplexní sacharidy. V souladu se stanovami společnosti Fluval o udržitelnosti životního prostředí, je řasa sklízena ekologicky odpovědným způsobem, který napomáhá k zachování přirozených zásob oceánu a zajištění následných dodávek.

Tropical Food

Fluval Tropical Fish Food je bohatým zdrojem bílkovin, stopových prvků a antioxidantů získaných z několika klíčových složek, včetně sledě obecného, norského krillu, atlantických krevet a zelených mušlí. Toto krmivo je výtečné pro většinu tropických ryb, jako jsou například, tetry, živorodky, malé a středně velké parmičky, skaláry a podobně velké okrasné rybky.

Cichlid Food

Fluval Cichlid Food je ideálním krmivem pro cichlidy s vynikající každodenním zdrojem proteinů, stopových prvků a antioxidantů z několika klíčových složek, jako je sleď obecný, norský krill, atlantické krevety a zelené mušle. Krmivo také obsahuje žížaly, které podporují chovatelské úspěchy při tření cichlid.

Goldfish Food

Fluval Goldfish Food je vyvinuto k povzbuzení a udržení zlatých rybek v perfektní kondici. Obsahuje klíčové složky, jako je sleď obecný a norský krill, poskytující bohatý zdroj proteinů, stopových prvků a antioxidantů. Díky složení krmiva si chovatelé mohou být jistí, že zářivé barvy jejich zlatých rybek budou zřejmé na první pohled.

Vegetable Food

Fluval Vegetable Food díky svému složení ze spiruliny a čtyř druhů zeleniny podporuje celkovou pohodu býložravců, dravců i všežravců. Spirulina je velmi přínosným zdrojem barvy zvyšujících přírodních pigmentů, proteinů a stopových prvků, které pomáhají udržet ryby aktivní, zdravé a se zářícími barvami. Toto krmivo je vynikající pro ryby, vyžadující zeleninu ve stravě, jako jsou živorodky, zlaté rybky, a různé cichlidy (např. ex mbuna).

Colour Enhancing Food

Fluval Colour Enhancing Food obsahuje účinné složky, které zajišťují to nejlepší možné vybarvení tropických rybek. Poskytuje bohatý zdroj bílkovin, stopových prvků a antioxidantů z několika klíčových složek, včetně sledě obecného a norského krillu.


Toto jsou oficiální informace, které jsou uvedeny i na české verzi letáku.

Podrobnější informace a test krmiva přineseme již za pár dní v novém článku.

 

Informace o složení krmiv Fluval fish food:

 FFF

 

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

poslat na e-mail
 

Přihlášení k odběru newsletterů

Váš email byl přidán

Poslat na email

úspěšně odesláno na váš email

Upravit inzerát

Nesprávné přihlašovací údaje

Smazat inzerát

Nesprávné přihlašovací údaje

Odeslání inzerátu

Váš inzerát byl odeslán ke schválení administrátorem